Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router TP-LINK TL-WR841N

Kodi i produktit:
75522
EAN:
6935364051242
Numri i porteve RJ-45:
5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

TP-LINK TL-WR841N është një ruterët wifi që mbështet standardet 802.11 b / g / n. Pajisja funksionon me një shpejtësi maksimale teorike të transferimit prej 300 MBit / s sipas 802.11ns, por mbetet edhe protokollin standard 802.11b (11 Mbit / s) dhe 802.11g (54 Mbit / s). Ruteri multifunksional i pavarur nga platforma kombinon një kalim katër-portesh 10/100 Mbps, WiFi-b / g / n AP, një firewall me SPI të plotë dhe një sistem të menaxhimit të rrjetit.

Kjo pikë hyrëse ju lejon të veproni me shpejtësi deri në 300 Mbps dhe shpejtësia e transmetimit përshtatet automatikisht me kushtet e transmetimit. Ruteri përmban veçori të sigurisë për përdoruesit rrjetit Wi-Fi. Të drejtat e qasjes verifikohen nën IEEE 802.1x. Të dhënat janë të koduara duke përdorur Wi-Fi Protected Access (WPA) dhe ka enkriptim 64, 128 ose 152-bit WEP.

Fuqia e prodhimit të pajisjes është 20dBm dhe përdoren dy antenave omdirektive 5dBi jo të lëvizshme. Konfigurimi është i lehtë i ruterit dhe bëhet nga magjistari i integruar. Brenda pak minutash jeni të lidhur në internet dhe keni të vendosur rrjetin Wi-Fi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364051242
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-WR841N
Lansuar:
17 Gusht 2011
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Router TP-LINK TL-WR841N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE