Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter ASUS RT-AC53a

Kodi i produktit:
197380
EAN:
4712900325454
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
151
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruter i cili ofron shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave deri në 733 Mb/s. Ka tri antena të jashtme të cilat në mënyrë të konsiderueshme përmirësojnë kualitetin e sinjalit të WiFi. Transferimi i të dhënave shkon deri në 10 herë më shpejt se ai standard Fast Ethernet 10/100. Ruteri përkrahë IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6. Ofron një port RJ45 për 10/100/1000 BaseT për WAN dhe dy RJ45 për 10/100/1000 Baset LAN. Dimensionet e tij janë 191 x 151 x 36 mm dhe peshon 285 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900325454
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
191
Kodi i prodhuesit:
90IG02Z1-BM3000
Lansuar:
7 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
36
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës), Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
2
Numri i porteve RJ-45:
3
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
285
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Ruter ASUS RT-AC53a edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE