Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter Tenda F303

Kodi i produktit:
178575
EAN:
885397270300
Numri i porteve WAN:
1
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 4.10   (21%)
15.40 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.28 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ruteri pa kabllo F303 nga kompania prodhuese Tenda Technologies mbështet standardin 802.11n 2.4GHz i cili mundëson konfigurim të tri antenave komunikuese me shpejtësi prej 300 Mb / s. Përfshin shpejtësi reale të bartjes së të dhënave prej 95 Mb / s duke konsumuar vetëm 7 vat! Ruteri mbështet modalitetet: WDS, WISP dhe AP. Sa i përket sigurisë gjatë operimit, ai përfshin: WPA-PSK, WPA2-PSK, MAC ACLs dhe filtër URL. Marrja dhe bartja e sinjaleve Wi-Fi bëhet përmes tri antenave 5dBi. Produkti posedon një port WAN dhe 3 LAN.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885397270300
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
179
Kodi i prodhuesit:
F303 (F3)
Lansuar:
22 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
31
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës), Wifi Router, WISP
Numri i porteve HUB / Switch:
3
Numri i porteve RJ-45:
4
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
317
Prodhuesi:
Tenda
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
146
Vendi i origjinës:
China

Bashkangjitja Ruter Tenda F303 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE