Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android, 32GB, 80MB / s UHS-I

Kodi i produktit:
223782
EAN:
326565132132132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNS-032G-GN3MN
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 
Ju kurseni : 8.00   (46%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për më shumë se 27 vjet, SanDisk është përfshirë në krijimin, prodhimin dhe përditësimin e kartelave të memories që ruajnë të dhënat e juaja me siguri. Për juve tani vjen kartela e memories Micro SDHC Ultra UHS-I.

Sorry, the description of the image is missing.Memorie Flash

Memoria flash iu sjell kombinimin në mes të memories RAM dhe hard diskut që iu ofron ruajtjen e të dhënave përsosshmërisht nën dimenzionet e saja të vogla, konsumimin e vogël të rrymës dhe ofron qasje të shpejtë në të dhënat e ruajtuara. Kjo memorie flash është posaqërisht e dizajnuar për pajisje portative.

Ekstra qëndrueshmëri

Kartela e memories është rezistente ndaj ujit, ndaj impaktit, ndaj radiacionit X-ray dhe mund të mbijetoj në kushte edhe më ekstreme. Iu mbron të dhënat e juaja në borë, në shkretëtirë bile edhe afër pishinës kur të jeni duke shkrepur fotografi.


Sorry, the description of the image is missing.


Mbështetje për Android dhe Memory Zone

Kjo kartelë e memories është e përshtatshme për celularët dhe tabletat Android. Avantazhi i saj është që iu mundëson të shkarkoni aplikacione falas nga Google Play Store në SanDisk Memory Zone e cila iu mundëson të shihni, transferoni dhe të bëni backup të dhënat tuaja.


Sorry, the description of the image is missing.

Të dhënat kyçe

Kartela e memories ka kapacitet 32GB, ka shpejtësi 80 MB / s në lexim të të dhënave dhe ështëi deale për ngarkim dhe funksionim të shpejtë të aplikacioneve. Është perfekte për pajisjet me sistem Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
326565132132132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNS-032G-GN3MN
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE