Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology DS115j

Kodi i produktit:
159402
EAN:
4711174721771
Numri i porteve Ethernet:
1
Prodhuesi:
Synology
Pesha [g]:
710
Përfshirë edhe HDD:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Synology DS115j është zgjidhja ideale për apartamente, shtëpi apo edhe zyre. Softueri DSM përmban një shfletues që përdoret në të gjitha pajisjet Diskstation dhe Rackstation, ku mund të shkarkoni aplikacione në nevoja të ndryshme.Përmes Surveillance Station të integruar në server, ju mund të vendosni kamera në shtëpi në rast se shkoni në pushime dhe leni fëmijët tuaj në shtëpi dhe ti kontrolloni ata përmes pajisjeve si tablet, smartphone, laptop etj. Përveç që mund të vendosni kamera në shtëpi, ju mund të vendosni kamera edhe në pjesë të ndryshme si p.sh në zyret tuaja. Ky aplikacion ju ofron mundësinë e lidhjes së shumë kamerave përnjëherë. Gjithashtu mund ti vendosni file tuaj në DropBox apo edhe Google Drive në rast se keni frikë se do të humbasin. Serveri përmban një ftohës prej 60 mm, me nivel të zhurmës prej 18.1 db. Dimensionet e tij janë 166 x 71 x 224 mm, me peshë prej 710 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174721771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
224
Gjerësia [mm]:
71
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS115j
Lansuar:
23 Shtator 2014
Lartësia [mm]:
166
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
710
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Server Synology DS115j edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE