Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi zgjerimi QNAP TL-D400S - (4xSATA)

Kodi i produktit:
281130
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713213515952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi:
TL-D400S

Si të porosisim në Gjirafa50?

382.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Njësia e Zgjerimit QNAP TL-D400S është krijuar për të zgjeruar hapësirën e ruajtjes për QNAP NAS ose Windows dhe Linux. Vjen me një kartë QXP PCIe. Përndryshe, ai gjithashtu mund të implementojë mbrojtje të të dhënave përmes RAID 0, RAID 1, ose RAID 5. Ju mund ta vendosni dhe menaxhoni me lehtësi këtë informacion me menaxherin QNAP JBOD. Ka 4x 3.5 "SATA 6Gb / s, 4 Gb / s, tregues LED, butonin e energjisë, kurse temperatura e funksionimit është 0-40 ° C. Pajisja përfshinë ftohës 1x120mm, slot sigurie Kensington.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713213515952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi:
TL-D400S
Lansuar:
20. 2. 2020
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Njësi zgjerimi QNAP TL-D400S - (4xSATA) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE