Pajisje vëzhgimi Synology NAS për IP kamera

Kodi i produktit:
92156
EAN:
8465040002964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HDESIP4
Lansuar:
8 Qershor 2011
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në qoftë se ju përdorni një server shumë të besueshëm NAS, Synology jo vetëm për ruajtjen e të dhënave, por edhe si një qendër monitoruese (Stacioni Mbikëqyrjes) me mbështetje për on-line monitorimin e objekteve dhe të dhënave nga një kamera IP, mund të iu vijë për dore kjo licensë e zgjeruar e numrit të kamerave të vëzhgimit. Çdo sistem Synology NAS, kur e bleni atë, ka një licencë dhe licensa të tjera shtesë duhet të blihen. Në këtë rast, licensa për të lidhur kamerën 4 IP. Mundësisht 4-pack po hyn në vetëm një numër për 4 kamera. Çelësi licencës mund të përdoret vetëm për një produkt Synology.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8465040002964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HDESIP4
Lansuar:
8 Qershor 2011
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE