Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i serverit Dell - 1.8TB

Kodi i produktit:
231132
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1800
Kodi i prodhuesit:
400-AJQX
Lansuar:
20. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Serveri i serverit Dell 1.8TB Dell është një nga prodhuesit kryesorë të elektronikës së përditshme. Për cilësi të pakompromis, produktet e Dell janë vetëm për ju. Në këtë rast, ju prezentojmë një disk magnetik i projektuar për serverët e zgjedhur PowerEdge R dhe T. Shpejtësi e shkëlqyer Kjo pajisje për rritje të performncës shfrytëzon interfejsin SAS 12 Gbps për të siguruar kapacitetin e saj të plotë. Shpejtësia e transferimit mund të arrijë deri në 10,000 rpm. Zëvendësim në gjendje të kyçur Përveç shpejtësisë së lartë, përparësia e saj është mbështetja e teknologjisë së zëvendësimi në gjendje pune që do të thotë se ju mund ta zëvendësoni diskun pa pasur nevojë ta ndalni kompjuterin tuaj. Kjo ndihmon në rritjen e disponushmërisë së serverit. Vetitë kryesore Është një disk magnetik i projektuar për serverët e përzgjedhur DELL PowerEdge R dhe T. Ka ka një kapacitet prej 1.8 TB dhe ka një madhësi prej 2.5 ". Lidhja me serverin përdor SAS 12 Gb / s. Arrin shpejtësinë e transferimit deri në 1.2 GB / s. Mundësia e ndërrimit të diskut (hot-swap) është kurdoherë. Është kompatibil me: PowerEdge T430 / R530 / R430 / T630 / R730.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1800
Kodi i prodhuesit:
400-AJQX
Lansuar:
20. 2. 2018
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Dell
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
10000
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Hard disk i serverit Dell - 1.8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE