HDD Seagate SkyHawk, 1TB

55.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62€ në muaj  

200394
6 artikuj
+

Detajet teknike

EAN:
897465465464443
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi:
ST1000VX005
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
20,2
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Po
Pesha (g):
415
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera