Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NETGEAR ReadyNAS 428, 48TB ES

Kodi i produktit:
220246
ESATA:
Numri i porteve Ethernet:
4
RAID:
Prodhuesi:
NETGEAR
Pesha [g]:
9 010

Si të porosisim në Gjirafa50?

4952.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 412.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Network storage me tetë slote SSD ose hard disk është një server që mund të ketë një kapacitet prej 80 TB. Konfigurimi aktual përfshin disqet 8 x 6TB dhe teknologjitë: 1 x eSATA, 2 x USB 3.0, 4 x Gbe LAN. Karakteristikat kryesore të serverit janë: 278 x 192 x 310 mm. Pesha: 9,01 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
278
Gjerësia [mm]:
192
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
48 000
Kodi i prodhuesit:
RN428E6-100NES
Lartësia [mm]:
310
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50-mirroring, 60-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
8
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
8
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
9 010
Prodhuesi:
NETGEAR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NETGEAR ReadyNAS 428 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE