Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server NETGEAR ReadyNAS 626X, 32TB, 6 slote HDD

Kodi i produktit:
220241
ESATA:
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Prodhuesi:
NETGEAR
Pesha [g]:
7 970

Si të porosisim në Gjirafa50?

5052.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 421.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri NETGEAR ReadyNAS 626X ka të gjitha vetitë e një pajisjeje moderne për ruajtje të fajllave, shpërndarje të fajllave, dhe mbrojtje të të dhënave. Procesori i tij është Intel Atom C3338 me frekuencë ,5GHz me 2 bërthama. Modeli i serverit ka 8 GB memorie dhe mbështet portet eSATA, ka dhe dy porte Gigabit, 2 porte për LAN dhe tri porte për USB 3.0. Mbështet disqet 2.5" dhe 3.5 si dhe mund të akomodojë deri 60TB të dhëna. Dimensionet: 239 x 135.5 x 194 mm. Pesha: 3.52kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
288
Gjerësia [mm]:
192
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
32 000
Kodi i prodhuesit:
RN626XE6-100NES
Lartësia [mm]:
259
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
6
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
6
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
7 970
Prodhuesi:
NETGEAR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NETGEAR ReadyNAS 626X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE