Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD My Cloud Home - 6TB

Kodi i produktit:
223991
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

237.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me këtë hapësirë të madhe të ruajtjes, ju mund të ruani të gjitha fotot, videot dhe skedarët tuaj të preferuar nga telefonat, tabletët dhe kompjuterët tuaj në një vend dhe t'i qaseni nga kudo. Vetëm lidhni pajisjen tuaj me routerin tuaj Wi-Fi dhe rregulloni gjithçka me telefonin tuaj të mençur. Nuk kërkohet asnjë kompjuter e as pagesë mujore për këtë shërbim. My Cloud Home ka kapacitet të madh prej 6 TB që e përdor për të mbështetur çdo pajisje si PC, telefon ose tabletë në rrjetin tuaj. Punon në mënyrë të përsosur me Windows Backup dhe Time Machine. Ju mund të siguroni të gjithë përmbajtjen tuaj nga sytë kurreshtar të personave tjerë, duke vendosur një fjalëkalim unik për llogarinë tuaj në Cloud, së bashku me kodin e identifikimit dhe prekjen për aplikacionin - My Cloud Home. Mburoja personale ofron një kapacitet prej 6 TB në këtë rast. Rrjetëzimi i zonës lokale është aktivizuar nga Gigabit Ethernet me shpejtësi të lartë. Zgjerimi i kapacitetit të ruajtjes është i mundur duke lidhur një disk të jashtëm në ndërfaqen USB 3.0. Paisja është në përputhje me sistemin operativ Windows 7 (vetëm 64 bit) ose më të ri dhe Mac OS X versioni10.10 ose më i ri. Për celularët, është në përputhje me sistemin operativ iOS 9+ dhe Android 4.4+. Kjo pajisje kërkon një router WiFi dhe lidhje interneti.

Vlerësimet

Bashkangjitja Hard disk WD My Cloud Home - 6TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE