Hard disk WD My Cloud Home - 8TB

Kodi i produktit:
223992
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

312.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD My Cloud Home 8TB Cloud Storage siguron ruajtje të sigurtë për të dhënat tuaja. Me backup të lehtë nga kudo me qasje të largët në internet nëpërmjet aplikacionit mobile. Pajisja posedon lidhje Gigabit Ethernet dhe USB 3.0 për lidhje të jashtme ose flash drive.

Vlerësimet

Bashkangjitja Hard disk WD My Cloud Home - 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE