Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi zgjeruese për server Synology RX1217

Kodi i produktit:
197633
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

1564.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 130.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njësia zgjeruese është e dizajnuar për zgjerimin e kapacitetit të serverit Synology RX1217, i cili ka kapacitet prej 12 slote të hard disqeve. Zgjerimi i kapacitetit mund të bëhet në mënyrë direkte, pa pasur nevojë ta ndërroni formatin e disqeve ekzistuese në server. Ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 6 Gb / s. Ofron switch intelegjent që ndal dhe aktivizon automatikisht serverin. Dimensionet e produktit janë 88 x 430.5 x 664 mm, me peshë prej 12.7 kg.

Vlerësimet

Bashkangjitja Njësi zgjeruese për server Synology RX1217 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE