Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS QNAP TS-231P2-4G

Kodi i produktit:
218105
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TS-231P është një qendër e fuqishme e rrjetit për ruajtje, sinkronizim, akses në distancë dhe argëtim në shtëpi me shumë aplikacione të pasura, duke përfshirë Notes Station, QmailAgent dhe Qcontactz. Kjo ofron tre porta USB 3.0 dhe dy porta LAN që ofrojnë performancë të lartë multitasking që përmirëson produktivitetin dhe jetën digjitale dhe ofron ruajtjen ideale të të dhënave si një cloud i sigurt privat. QNAP TS-231P2-4G është një pajisje NAS e kualitetit të lartë, me një procesor 4 bërthamësh Alpine AL-314 i cili vepron në frekuencë prej 1.7GHz. TS-231P kombinohet me një memorie prej 4GB RAM të tipit DDR3, dhe ka hapësirë të veçantë për memorie 2x 2.5 "ose 3.5" SATA 6Gbps HDD/ SSD. Për lidhje me pajisjet tjera, kjo pajisje ofron 2 porta GLAN dhe 3 porta USB 3.0. Dimensionet e saj janë 169 x 102 x 219 mm me një peshë prej 1.28 kg.

Vlerësimet

Bashkangjitja Server NAS QNAP TS-231P2-4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE