Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set maus & mauspad A4Tech Bloody X'Glide Q5081S

Kodi i produktit:
225750
EAN:
4711421930987
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73
Kodi i prodhuesit:
Q5081S

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Platforma A4tech Bloody X'Glide Q5081S përfshin një maus lojrash me ndriçim dhe një tapet me stil, të montuar në sipërfaqe për saktësi. Rezolucioni i mausit deri në 3200 dpi me motor lojërash AVAGO A3050, dhe sipërfaqe të veçantë të pashkëlqyeshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421930987
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73
Kodi i prodhuesit:
Q5081S
Lansuar:
9. 11. 2017
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
126
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE