Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ngjitës me drita LED, 150cm + Telekomandë

Kodi i produktit:
209588
EAN:
041898013123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 150SR
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip LED me shumëngjyrësh i dizajnuar për ndriçimin e kabinetit tuaj me nje pamje moderne. Ngjitësi përmban pesëmbëdhjetë drita LED me ngjitës. Dhe është i furnizuar nga një lidhës Monex me 45 krehër ose RGB me voltazh 12V. Gjatësia e rripit është 150 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
041898013123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 150SR
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE