Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Syze virtuale Acer Windows Mixed Reality Headset AH101 + kontrollues të lëvizjes, kaltër

Kodi i produktit:
224183
CPU:
Intel i5 gjenetata e 6-të (PC), Intel i5 gjenerata e 7-të (laptop)
Diagonalja e ekranit:
2,89
EAN:
4713883398558
Frekuencë [Hz]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

608.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SyzetVR me Windows janë të rehatshme dhe të lehta për t'u konfiguruar. Vendosja merr një maksimum prej 10 minutash. Pastaj mund të navigoni me aplikacione të ndryshme, kudo që dëshironi.

Liria e lëvizjes

Hiqni vështirësitë që lidhen me vendosjen e sensorëve në mur dhe zhytuni në një mjedis me avantazhin e sensorëve që janë të integruar brenda paisjes. Sensorët e ndërtuar në syze automatikisht ndryshojnë perspektivën e botës së jashtme sipas asaj që ato janë duke paraqitur.

Sorry, the description of the image is missing.

Heqja e lehtë!

Çrregullimet momentale nuk kërkojn që ju ta heqni të gjithë paisjen. Vetëm ngrini pjesën e syzeve dhe mund të komunikoni përsëri me botën reale.

Sorry, the description of the image is missing.


Çliro botën e ëndrrave tuaja

Me sipërfaqe virtuale të personalizuara me zgjedhje të udhëtimit, sportit, kulturës, koncerteve të gjalla, udhëtimeve në kohë, lojërave si Minecraft dhe 20,000 aplikacioneve universale të Windows, ju mund të krijoni botën tuaj unike.

Sorry, the description of the image is missing.


Kontrollet e lëvizjes

Kontrollet e lëvizjes së realizuar të Windows Mixed kontrollohen drejtpërdrejt nga sensorët e syzeve tuaja, duke e bërë atë më të përgjegjshëm ndaj lëvizjeve tuaja.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU:
Intel i5 gjenetata e 6-të (PC), Intel i5 gjenerata e 7-të (laptop)
Diagonalja e ekranit:
2,89
EAN:
4713883398558
Frekuencë [Hz]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4
GPU:
AMD Radeon RX 460, NVIDIA GeForce GTX 965M
I përdorshëm me:
PC, Windows Mixed Reality
Kodi i prodhuesit:
VD.R05EE.003
Lidhësit:
3.5mm, HDMI, USB 3.0
Prodhuesi:
Acer
RAM:
8GB
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1440px
Shtrirja e shikimi [°]:
100
Sistemi operativ:
Windows 10 Creators dhe të tjera

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE