Tablet Wacom Intuos S, i zi

Kodi i produktit:
231802
EAN:
4949268621335
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
152 x 95
I përdorshëm me aplikacionet:
Corel Aftershot 3, Corel Painter Essentials 6
Kodi i prodhuesit:
CTL-4100K

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Wacom Intuos S

Shpreheni artin në mënyrën tuaj në një nga tabletat grafike Wacom Intuos. Duke qenë një fillestar ose një profesionist, Intuos gjithmonë ofron gjithçka që ju nevojitet. Edhe pse jeni mësuar të vizatoni në letër, Intuos është e thjeshtë dhe e natyrshme.

Secili prej produkteve të Intuos, përmban softuer, shërbime dhe udhëzime online të shkarkueshme.

Intuos

Modeli i ri i Intuos është i hollë dhe i lehtë, duke mbajtur të njëjtën zonë aktive si modelet e mëparshme. Sipërfaqja e saj është e përshtatshme për vizatim më të rehatshëm, ka një rrip të integruar dhe gjithashtu një stilolaps.

Në këtë tablet ekzistojnë katër butona ExpressKeys që ju mund të konfiguroni për nevojat e aplikacioneve tuaja të preferuara. Nuk mbështet kontrollin me prekje, kështu që mund ta kontrollosh tabletën vetëm me stilolaps.

Sorry, the description of the image is missing.

Pse Intuos?

Pas regjistrimit në Intuos, ju mund të zgjidhni nga disa prej mjeteve të ofruara për ju, të cilat ju ofrojnë pikërisht atë që ju nevojitet për të krijuar një vepër arti të re. Ju mund të demonstroni lehtësisht aftësitë tuaja kreative dhe të krijoni një numër projektesh. Me Intuos S ju mund të zgjidhni një nga dy aplikacionet e mëposhtme - Corel Painter Essentials 6 për ilustrim ose Corel Aftershot 3 për redaktimin e fotografive.

Sorry, the description of the image is missing.

Vizatimi me laps ose stilolapsit është mënyra më e natyrshme, sesa përdorimi i mausit. Intuos, me Wacom Pen 4k të ri, të ndjeshëm ndaj presionit, mund të ofrojë pikërisht atë që ju nevojitet me një sërë mjetesh dixhitale.

Përdorni 4096 nivele të presionit të Wacom Pen për përdorje të përkryer të furçave, lapsit dhe mjeteve të tjera. Kjo sjell një ndjenjë më të natyrshme të punës, vizatimit dhe kontroll më të saktë.


Sorry, the description of the image is missing.


Vlerësimet

Me tabletin Wacom Intuos S jam ndarë shumë i kenaqur .
Produkti është siq është përshkruar më lart , jam shum i kenaqur me blerjen :)
Ka qene gjithqka ne rregull. paketimi nuk ka qene i hapur vetem maica ka munguar dhe quote gjirafa ka mungu.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268621335
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
152 x 95
I përdorshëm me aplikacionet:
Corel Aftershot 3, Corel Painter Essentials 6
Kodi i prodhuesit:
CTL-4100K
Lansuar:
3. 3. 2018
Niveli i presionit:
4096
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
2540
Saktësia [mm]:
0,25
Sistemet e mbështetura operative:
Mac OS-X 10.11, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE