Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë HyperX Alloy FPS Pro, e zezë

Kodi i produktit:
234044
EAN:
740617274318
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
129
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Kjo tastierë ka formë kompakte, funksionalitet të mirë dhe peshë të lehtë. Për cilësi superiore, HyperX FPS Cherry MX Blue përmban butona mekanik që sigurojnë shtypje shumë të saktë dhe jetëgjatësi të produktit deri në 50 milionë klikime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konfigurimi "Game Mode" bllokon butonin e Windows dhe parandalon ndërprerjen e lojës pa dashje. Anti-ghosting dhe rollover N-key ju lejojnë të shtypni të gjitha butonat në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Tastatur teper e mir ju faleminderit Gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617274318
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
442
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HX-KB4BL1-US/WW
Lansuar:
7. 4. 2018
Lartësia [mm]:
38,1
Lloji i tastierës:
Cherry MX Blue
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 005
Prodhuesi:
HyperX
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
129
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Tastierë HyperX Alloy FPS Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE