Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Apple Magic, CZ, e argjendtë

Kodi i produktit:
218238
EAN:
190198383259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
418
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ052CZ/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
141.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj

Koha e dërgesës: E papërcaktuar

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Apple Magic Keyboard vjen me dizajn elegant, modern dhe qëndrueshmëri fantastike. Brenda tij gjendet bateria rimbushëse e cila ka jetëgjatësi deri në 1 muaj, mund të lidhet me pajisjet tuaja nëpërmjet Bluetooth apo nëpërmjet portit Lighting, si dhe ka butona kompakt, të shpejtë dhe të saktë për t'ju mundësuar përdorim pa pengesa dhe shumë fluid. Lartësia 0.41 - 1.09 cm, gjerësia 41.87 cm, thellësia 11.49 cm dhe pesha 0.39 gram. Tastiera vjen me ngjyrë argjend.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198383259
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
418
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ052CZ/A
Lartësia [mm]:
10,9
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Pesha [g]:
390
Prodhuesi:
Apple
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
114

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE