Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë CONNECT IT CI-147 Battle, e zezë

Kodi i produktit:
131937
EAN:
8595610600143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-147
Lansuar:
5 Korrik 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera CONNECT IT CI-147 është Gaming tastierë me një dizajn klasik me ngjyrë bazë të zezë dhe me dritë të brendshme të butonëve në sistemin gjelbër dhe kuq të ndryshimit të ngjyrave.

Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, konektohet me sistem USB 2.0 me kabllo 1.8 m me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, ka 19 anti-ghost butona që mundësojnë krijimin e ndjenjave dhe reaksioneve të shpejta gjatë lojërave.

Tastiera është e prodhuar me qëllim të mundësimit të mënjanimit të stresit dhe lodhjes tek përdoruesit, përbëhet nga një dizajn i thjeshtë që e bën atë unike për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610600143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-147
Lansuar:
5 Korrik 2013
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CI-147 Battle edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE