Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë E-Blue Cobra, CZ/SK, e zezë

Kodi i produktit:
225871
EAN:
6921607108620

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 4.03   (23%)
13.47 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera elegante gaming E-Blue Cobra kombinon një dizajn të mrrekullueshëm, qëndrueshmëri dhe një mori zgjedhjesh për setup. Gjithashtu ka një ndriçim spektakular por diskret për logon dhe është dizajnuar veçanërisht për lojtarët intenzivë që duan kualitet të vërtetë. Derdhjet janë një nga shkaqet kryesore të dëmtimit të tastierave. Tastiera E-Blue Cobra është pajisur me kanale të veçanta të kullimit për largim të lëngjeve. Si rezultat, derdhja e lëngjeve nuk do të rezultojë në dëmtim. Butonat janë të shenjuar me laser, duke e dalluar kështu tastierën E-Blue Cobra nga tastierat e tjera me butona të ngjyrosur, të cilave ju hiqet boja me kohë. Shenjimi me laser garanton që simbolet nuk do të fshihen. E-Blue Cobra është tastierë gaming, gjatësia e kabllos 1.8 m, pjerrtësi e ndryshueshme, rezistent ndaj derdhjeve, 16 butona multimedia, anti-ghosting për deri në 12 butona.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
6921607108620
Vendi i origjinës:
China

Bashkangjitja Tastierë E-Blue Cobra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE