Tastierë Genius K220 Scorpion, e zezë

Kodi i produktit:
183753
EAN:
4710268251781
Lojë:
Trashësia [mm]:
205
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Genius K220 Scorpion është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Butonët si shift, space dhe enter janë më të mëdha se tek një tastierë normale, për arsye rehabiliteti tek apasionuesit e lojërave. Ngjyrat e llojllojshme janë të integruara anash shkronjave, numrave, simboleve dhe butonëve të tastierës. Gjatësia e kabllos është 150 cm. Dimensionet e tastierës janë 466 x 205 x 30 mm me peshë prej 745 g.

Vlerësimet

Produkt shum i mire
Shum te mira 10
Copa i kom morr e dunet edhe 10 me i morr
Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
466
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
31310475105
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
30
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
745
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
205
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius K220 Scorpion edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE