Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS, Cherry MX Blue, e zezë

Kodi i produktit:
201890
EAN:
740617262001
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
129,38
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera HyperX është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është Gaming tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita LED të brendshme të butonave me ngyrë të kuqe. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, lidhet me sistem USB si dhe funksionon me kabllo. Ka butona anti-ghost që programohen sipas dëshirës dhe mundësojnë përfitimin e reaksioneve të shpejta gjatë lojërave. Po ashtu kjo tastierë ofron pesë lloje të dritave, varësisht prej kohës kur luhet. Po ashtu ka një port USB dhe një tjetër për karikimin e telefonit. Tastet që më së shumti përdoren për lojë W, A, S, D dhe 1, 2, 3,4 dallohen lehtë nga të tjerat pasi që janë me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617262001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
441,65
Kodi i prodhuesit:
HX-KB1BL1-NA/A2
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
35,59
Lloji i tastierës:
Cherry MX Blue, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 049
Prodhuesi:
Kingston
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
129,38
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE