Tastierë SteelSeries Apex 150

Kodi i produktit:
223210
EAN:
5707119032766
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
156
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 
Ju kurseni : 8.00   (11%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera SteelSeries Apex 150 është e dizajnuar posaçërisht për lojëtarë të cilët duan të reagojnë me super shpejtësi e të mos humbasin asnjë detaj. Kjo tastierë është tejet e hollë me dizajn standard të rradhitjes së shkronjave, US, dhe me ndriçim që transformon çdo lojë që luani.

SteelSeries Apex 150 si pjesë përbërëse ka taste të hollë, të pozicionuar në mënyrë të përsosur me ndjeshmëri superiore dhe rezistent ndaj lëngjeve. Veçori e kësaj tastiere janë tastet anti-ghositng të cilët mundësojnë operimin e 24 funksioneve në të njejtën kohë dhe qëndrueshmëria deri në 20 milion klikime.. Kjo tastierë vjen me lartësi prej 42mm dhe peshë 1.06 g.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5707119032766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
463
Kodi i prodhuesit:
64666
Lansuar:
29. 9. 2017
Lartësia [mm]:
42
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha [g]:
1065
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
156
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Tastierë SteelSeries Apex 150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE