Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Yenkee YKB 3100 Ambush Gaming, e zezë CZ/ SK

Kodi i produktit:
198195
EAN:
8590669148820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480
Kodi i prodhuesit:
YKB 3100
Lansuar:
22 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Yenkee YKB 3100 Ambush është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është tastierë për lojëra që ka një dizajn elegant, unik me ngjyrë bazë të zezë dhe me drita të brendshme të butonave me 3 ngjyra të ndryshme LED. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, lidhet me sistem USB 2.0, funksionon me kabllo me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, si dhe ka butona anti-ghost që programohen sipas dëshirës dhe mundësojnë përfitimin e reaksioneve të shpejta gjatë lojërave. Ka simbole në gjuhën çeke dhe sllovake dhe peshon 630 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669148820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480
Kodi i prodhuesit:
YKB 3100
Lansuar:
22 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
24
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
630
Prodhuesi:
YENKEE
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
190

Bashkangjitja Tastierë Yenkee YKB 3100 Ambush Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE