Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetëse për duar Kensington Duo, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
81050
EAN:
6366380061920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62397
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kensington

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 
Ju kurseni : 4.13   (15%)
23.37 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.95 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Puna e tej zgjatur me kompjuter është e lodhshme jo vetëm për sytë tuaj, por edhe për krejt trupin. Prandaj, është e preferueshme të përdoreni kësi lloj aksesorësh që ndihmojnë për rritje të rehatisë. Dhe njëri prej tyre është Kensington. Kjo mbështetëse është e dizajnuar për të rritur rehatinë e kyçeve tuaja derisa shtypeni në tastierë duke e shpërndarë presionin e kyçeve në xhelatinë të butë. Për të maksimizuar rehatinë që ofron ky aksesor ai mbulohet me një veshje të butë. Dizajni unik i avancuar lejon lëvizjen e natyrshme përreth tastierës dhe redukton dhimbjet e kyçeve tuaja. Baza e pa rrëshqitshme parandalon lëvizjet e pa dëshiruara të mbështetëses.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6366380061920
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62397
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE