Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set aksesorësh Tastierë, Maus, mauspad Corsair 3-In-1, të zi , US

Kodi i produktit:
270327
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
166.3
Tasti Shift:
I gjatë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një set i aksesorëve të lojërave që përfshin një maus të fuqishëm me rezolucion deri në 12400 DPI, një tastierë të qëndrueshme me prapavijë të ndriçueshme me ngjyra dhe karakteristika të ndryshme të konfigurimeve, dhe një maus pad të dobishëm. Tastiera Corsair K55 RGB Tastierë shumë e qëndrueshme me ndriçim të bukur RGB, e cila natyrisht është e personalizueshme, megjithëse disa modalitete të lehta janë tashmë të paracaktuara. Ekzistojnë 6 butona për të cilët mund të vendosni makrot. Ajo ka një mbyllës të tastierës Windows, memorje të integruar. Dimensionet janë 480 x 166 x 34 mm. Mausi M55 RGB Pro Sigurisht, çdo formacion i lojës ka një maus të fuqishëm, të saktë dhe të lëvizshëm, pa të cilin asnjë dramë e lojës nuk mund të ndodhë. Në këtë rast, është një maus i lojrave me një senzor PMW3327 me rezolucion deri në 12400 DPI në qendër. Rezolucioni mund të vendoset, madhësia e hapit është 100 DPI. Shkalla e kornizës është deri në 1000 Hz. Maus pad Washer MM300 Seti i lojës nuk do të ishte i plotë pa një maus pad të duhur. Ky mauspad i papërshkueshëm nga uji me logon tërheqëse grafike të Corsair ka një sipërfaqe gome në pjesën e poshtme, kështu që nuk do të rrëshqasë në tavolinën tuaj. Dimensionet janë 360 x 300 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
8400066133292
Enter:
Linjë e vetme
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480.2
Kodi:
CH-9226415-NA
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar më:
19. 9. 2019
Lartësia mm:
34.6
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Me maus:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e ndriçimit të pasëm:
RGB
Numri i butonëve:
8
Pajisje speciale:
Taste për multimedia
Pesha g:
822
Prodhuesi:
Corsair
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
8-key
Senzor i lëvizjes:
Optik
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
166.3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Set aksesorësh Tastierë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE