Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë A4Tech Bloody B125, CZ, e zezë

Kodi i produktit:
243181
EAN:
4711421936514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
B125

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A4tech Bloody B125 është tastierë e avancuar gaming me precizitet të përsosur që ju sjell reagim të shpejtë në çdo situatë dhe gjithëanshmëri për të konfiguruar butonat sipas dëshirës tuaj. A4tech Bloody B125 do të bëhet shoqëruesi ideal në çdo betejë! Produkti është i pajisur me butona anti-ghost dhe 7 butona multimedial, i mban butonat ASDW të mbështjellur me silikon për kontroll më të lehtë, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në kabllon me gjatësi 1.8 metra si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421936514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
460
Kodi i prodhuesit:
B125
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
36
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
175
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë A4Tech Bloody B125 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE