Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Acer Nitro, CZ/SK, e zezë

Kodi i produktit:
268045
Besueshmëria:
100 %
EAN:
193199358097
Enter:
Horizontal
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 8.00   (21%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Tastiera Acer Nitro është zhvilluar me një prapavijë interesante për të përmirësuar përvojën tuaj të lojrave. Faqja praktike është e pajisur me butona shumëfunksionalë, funksion antighosting (mund të shtypni deri në 19 butona njëkohësisht) dhe ka paraqitjen e tastierës çeke/sllovake. Butonat karakterizohen nga reagimi i shpejtë. Tastiera gjithashtu vjen me një kabllo USB përmes së cilës lidhet me paisjet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
193199358097
Enter:
Horizontal
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 8. 2019
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
Acer
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Rollover:
19-key
Tasti Shift:
E gjatë
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE