Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë CONNECT IT CKB-4520 Evogear

Kodi i produktit:
239879
EAN:
8595610613983
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
181
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
CZ, SK

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Connect IT sjell në treg tastierën e lojrave të saj të pasme me CKB-4520 Evogear. Ofron anti-ghosting për 19 çelësa. Aktivizon kontrollin e lehtë të audios dhe lansimin e lehtë të shfletuesit / postës me 12 çelësat multimedia të shkaktuar nga Fn. Çelësi Win mund të bllokohet për të parandaluar që ajo të shtypet aksidentalisht në lojë. Tastiera ju lejon të kaloni në mes të 3 ngjyrave të ndriçimit (blu, të kuqe, vjollcë). Të gjitha ngjyrat ofrojnë kontrollin e shkëlqimit me 5 shkallë me aftësinë për të fikur plotësisht ndriçimin. Natyrisht që ka këmbë të varura për pozicionimin (+ 12 mm). Kablloja ka një bishtalec cilësi të lartë dhe përfundon me një lidhës USB me ngjyrë ari. Gjatësia e saj është 180 cm. Çelësat kanë etiketa CZ / SK.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610613983
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
477
Kodi i prodhuesit:
CKB-4520-CS
Lansuar:
12. 7. 2018
Lartësia [mm]:
37
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
924
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
181
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CKB-4520 Evogear edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE