Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Corsair Gaming STRAFE MK.2, US

Kodi i produktit:
239365
EAN:
843591060776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9104113-NA
Lansuar:
4. 7. 2018
Lloji i tastierës:
Cherry MX Silent Red, Mekanik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kornizë alumini me cilësi të lartë Tastiera CORSAIR Gaming STRAFE është projektuar që të zgjasë për një kohë të gjatë. Është e lehtë dhe e fortë në të njëjtën kohë. Nuk do të humbni një port USB Tastiera përdor një lidhje USB, e cila mund të jetë pak e çuditshme. Në të vërtetë, kjo prizë nuk humbet për arsye se tastiera mundëson përmes metodës "pass through" ju lejon të lidhni edhe më shumë pajisje. Vetitë kryesore Tastierë Gaming STRAFE MK.2, tastierë amerikane Cherry MX Red. Ndriçim i rregullueshëm RGB. Kornizë alumini e qëndrueshme. Programi CORSAIR iCUE mundëson kontrollin e ndriçimit dinamik. Pjesë të ndashme për mbështetje të duarve. Taste multimediale. USB shtesë përmes pass-through. 100% Anti-ghosting. Taste të shenjuara me tekst. Mos harroni gjithashtu të blini një maus cilësor gaming, pavarësisht nga pajisja juaj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591060776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9104113-NA
Lansuar:
4. 7. 2018
Lloji i tastierës:
Cherry MX Silent Red, Mekanik
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 251
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë Corsair Gaming STRAFE MK.2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE