Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Cougar Aurora, US

Kodi i produktit:
255880
EAN:
4715302441890
Lojë:
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
19-key
Renditjashfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera Cougar Auroa vjen me një dizajn shumë unik dhe ofron përformancë të lartë. Kjo tastierë vjen me ndriqim të pasëm me 8 ngjyra të ndryshme që e bën këtë tastierë shumë të veçanté, me 104 taste dhe me 19 taste anti ghosting. Ju mund ta lidhni pérmes një kabllo USB me gjatësi 1.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302441890
Enter:
Një linjë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.6
Gjerësia mm:
450
Kodi:
37AURXNMB.0002
Lansuar:
2. 3. 2019
Lartësia mm:
25
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Pesha g:
750
Prodhuesi:
Cougar
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
19-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
180

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE