Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Cougar Vantar, US

Kodi i produktit:
255878
EAN:
4715302448738
Lojë:
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
19-key
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 28.00   (43%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera Cougar Vantar vjen me një dizajn shumë unik me ndriqim RGB dhe ofron shumë karakteristika. Tastiera e Cougar Vantar vjen me tastet multimedia për audio, muzikë ose efekte të tjera. Poashtu kjo tastierë ofron edhe 19 taste anti-ghosting, 8 efekte të dritës dhe 104 taste në tërsi. Ju mund ta lidhni tastierën me USB me një gjatësi prej 1.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302448738
Enter:
Një-rreshtësh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.6
Gjerësia [mm]:
445
Kodi:
37VANXNMB.0002
Lansuar:
2. 3. 2019
Lartësia [mm]:
20
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
600
Prodhuesi:
Cougar
Renditja/shfaqja:
US
Rollover:
19-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia [mm]:
132

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE