Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë CZC Hexblade GK100, Cherry MX Silent Red, CZ

Kodi i produktit:
274041
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
N-key
Renditjashfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastierë e fuqishme e lojërave dhe mjaft e qëndrueshme me një gamë karakteristikash të zgjuara për të gjithë lojtarët pasionantë, por edhe të zakonshëm të lojërave kompjuterike. Hexblade GK1000 është një tastierë mekanike e lojrave me switchat Cherry MX Silent Red nën secilin tast. Cherry MX Silent Red janë switcha mekanik të kualitetit Gjerman. Këta switcha zgjasin shumë më gjatë sesa switchat e tastierës së membranës së gomës, duke ju dhënë ndjeshmëri më të qëndrueshme dhe përgjigje të shpejtë. Këta janë switchat me një jetë më shumë se rreth 50 milionë shtypje. Sigurisht, këta switcha kanë përgjigje dhe precizitet të shkëlqyeshëm për të siguruar që jeni perfekt kur luani dhe shkruani. Përveç kësaj, switchat janë 30% më të qetë se llojet e tjera të switch-ave të tastierave konvencionale të lojërave. Tastiera ka një kabllo me gjatësi 1.8m, ndriçim RGB dhe dimensionet e saj janë 441 x 182 x 42 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, Kompjuter
EAN:
8594173122642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
441
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
CZCGK1000
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
21. 12. 2019
Lartësia mm:
42
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Cherry MX Silent Red, Mekanik
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha g:
1000
Prodhuesi:
CZC.cz
Renditjashfaqja:
CZ
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
182

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE