Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë CZC Sorcerer GK900, Kailh Red, CZ

Kodi i produktit:
274039
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për kyçe:
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
N-key
Renditjashfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastierë e fuqishme e lojërave dhe mjaft e qëndrueshme me një gamë karakteristikash të zgjuara për të gjithë lojtarët pasionantë, por edhe të zakonshëm të lojërave kompjuterike. Kailh Red janë switcha mekanik linearë me një forcë mesatare të aktivizimit prej 50 cN. Këta switcha ju japin përgjigje të menjëhershme pa një tingull të klikuar kur shtypni një tast. Switchat janë testuar deri në 70 milionë goditje, në mënyrë që të mund të shtypni me siguri armiqtë në betejat e lojës. Tastiera është e pajisur me katër taste multimedialë të dedikuar sipër pjesës numerike, gjegjësisht për të heshtur tingujt, për të kthyer lart dhe poshtë volumin dhe për të filluar kalkulatorin, si dhe shkurtime të tjera të tastierës përmes butonit Fn, nga kyçja e tasteve të Windows në muzikë dhe kontrollon video player për të hapur faqen fillestare të shfletuesit tuaj të Internetit. Mbështetësja e kyçeve siguron pozicionimin optimal të duarve tuaja gjatë lojës dhe shtypjes. Mbështetësja gjithashtu mund të paloset poshtë, për transportim më të lehtë të tastierës, ose nëse dikush preferon një tastierë pa mbështetëse ose ka një të tillë, mund të hiqet plotësisht. Tastiera ka një kabllo 1.8 m dhe dimensionet e saj janë 444 x 196 x 33 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173122635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
444
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
CZCGK900
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
20. 12. 2019
Lartësia mm:
33
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Kailh Red, mekanike
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha g:
1 050
Prodhuesi:
CZC.cz
Renditjashfaqja:
CZ
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
196

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE