Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Evolveo GK700, CZ

Kodi i produktit:
257123
EAN:
8594161339427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Lidhësit:
USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luani si lojtarë profesionistë me tastierën Evolveo GK700! Ka dizajn elegant dhe kompakt dhe ofron stabilitet gjatë përdorimit. Trupi është i ndërtuar nga metali ndërsa tastet posedojnë dritat e ndryshme neon të cilat mund të zgjidhen sipas dëshirës. Lidhet me kabllo USB me gjatësi 1.8m dhe mbështet sistemet operative Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista, Windows 7, 8, 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161339427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
Evolveo
Renditja/shfaqja:
CZ
Tasti Shift:
I gjatë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE