Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Gamdias P1A, RGB, e zezë

Kodi i produktit:
428525GD
EAN:
Frekuenca:
1000Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos:
1.8m
Jetëgjatësia e tasteve:
50 milion

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 
Ju kurseni : 37.00   (38%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Frekuenca:
1000Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos:
1.8m
Jetëgjatësia e tasteve:
50 milion
Lloji i tasteve:
Blue, Brown, Red, Black
Memorie e integruar:
72KB
N-Key Rollover:
N-Key Rollover
OTF Macro Record:
Pesha:
1.1KG
Prodhuesi:
Gamdias
Softuer:
Gamdias Hera
Tastet:
Mekanik
WASD:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE