Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë HyperX Alloy Origins Core, HyperX Red, US

Kodi i produktit:
283795
EAN:
740617288483
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
360
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
N-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. HyperX Alloy Origins Core është një tastierë ultra-kompakte me taste mekanike të dizajnuara për të siguruar kombinimin më të mirë të performancës dhe besueshmërisë për lojtarët. Ato janë të pajisura me RGB LED, gjë që u jep atyre një pamje elegante. Tastiera ka një trup alumini, i cili e bën atë shumë të fortë. Këmbët e përfshira ju lejojnë të zgjidhni nga tre nivele të ndryshme të pjerrësisë. Dizajni kompakt i saj kursen hapësirën e desktopit. Gjithashtu përfshin një kabllo USB-C që mund të heqet. Aftësia e përgjigjes është 1 ms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617288483
Enter:
Një linjësh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
34,5
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
HX-KB7RDX-US
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
27. 3. 2020
Lartësia mm:
132.5
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
HyperX Red, Mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pa taste numerike:
Pesha g:
900
Prodhuesi:
HyperX
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
360
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE