Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Razer BlackWidow Elite, Razer Yellow, e zezë, US

Kodi i produktit:
244616
EAN:
8886419344759
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RZ03-02622000-R3M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer BlackWidow Elite është tastierë mekanike e ndërtuar me përmasa ergonomike, pushues të kyçeve si dhe butona të kualitetit të lartë që do ju jep avantazhin e duhur drejt fitores në çdo videolojë. Aksesori është i pajiisur me butonat Razer Yellow me jetëgjatësi deri në 80 milion klikime, mbajnë drita LED të pasme me një mori ngjyrash të ndryshme që mund t'i kontrolloni sipas dëshirës tuaj, lidhet me konmpjuter nëpërmjet konektorit 3.5mm audio jack dhe USB Type-A si dhe ka 1000 Hz PR (Polling Rate).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419344759
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RZ03-02622000-R3M1
Lansuar:
20. 9. 2018
Lloji i tastierës:
Mekanik, Razer Yellow
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Prodhuesi:
Razer
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
USB Hub:

Bashkangjitja Tastierë Razer BlackWidow Elite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE