Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë ROCCAT Vulcan 100 AIMO, US

Kodi i produktit:
239635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
462
Kodi i prodhuesit:
ROC-12-411-BN
Lansuar:
12. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

151.50 
Ju kurseni : 27.00   (18%)
124.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ROCCAT Vulcan 100 është tastierë e ndërtuar për të plotësuar kërkesat e çdo gameri. Tastiera vjen me butona super preciz dhe konstrukt të rehatshëm i cili do ju jep avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj në videolojërat e preferuara. Tastiera vjen e pajisur me drita RGB të cilat mund të konfigurohen, është ndërtuar me butona optik-mekanik Roccat për precizitet maksimal, është mbuluar me shtresë alumini për të mbrojtur tastierën nga dëmtime si dhe mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB Type-A që gjindet në kabllon me gjtësi prej 1.8 metrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
462
Kodi i prodhuesit:
ROC-12-411-BN
Lansuar:
12. 7. 2018
Lartësia [mm]:
32
Lloji i tastierës:
Mekanik, Roccat Titan
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
950
Prodhuesi:
ROCCAT
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
160

Bashkangjitja Tastierë ROCCAT Vulcan 100 AIMO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE