Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Steelseries Apex 3 - US

Kodi i produktit:
871478steel
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
151,6
Tasti Shift:
Një-rreshtësh
Rollover:
24-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 
Ju kurseni : 24.00   (29%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
5707119038805
Enter:
I gjatë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
444,7
Kodi:
64795
Lansuar:
24. 1. 2020
Lartësia mm:
39.7
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha g:
816
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
24-key
Tasti Shift:
Një-rreshtësh
Trashësia mm:
151,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE