Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Steelseries Apex Pro - US

Kodi i produktit:
789806steel
EAN:
5707119032681
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
139,2
Tasti Shift:
I gjatë
Renditjashfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

217.50 
Ju kurseni : 4.00   (2%)
213.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Kjo tastierë mekanike e lojërave ofron një varg tiparesh të përsosura për kërkesat dhe dëshirat e çdo adhuruesi lojërash. Përbëhet nga alumini, ka ndriçim RGB dhe ofron programim macro dhe ekran OLED për shpërfaqjen e informacioneve të rëndësishme. Tastet kanë një jetëgjatësi prej 100 milion klikimesh. Ka konektorë USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032681
Enter:
Horizontal
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
436,7
Kodi:
64626
Lansuar:
4. 6. 2019
Lartësia mm:
40,3
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike, OmniPoint
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Taste të multimedias, USB Hub
Pesha g:
970
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
139,2
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE