Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Tracer GameZone Stinger 87, e zezë, US

Kodi i produktit:
266017
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Rollover:
N-key
Renditjashfaqja:
US
Prodhuesi:
Tracer

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastierë e përshtatshme për gaming, me 11 butona multimedia dhe dritë të pasme LED që i jep asaj një dizajn të këndshëm. Vjen me kabllo USB 1.5m për të lidh të gjithë PC dhe laptopët që mbështesin standardet USB. Ka edhe teknologji anti-ghosting, që ju lejon të shtypi disa butona njëkohësisht. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5907512863091
Enter:
Vertikal
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Kodi:
TRAKLA46221
Lansuar:
1. 8. 2019
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Pa taste numerike:
Prodhuesi:
Tracer
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I shkurtë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE