Tastier Genius GX Gaming Scorpion K10, CZ/SK

Kodi i produktit:
224533
EAN:
4710268254522
Lojë:
Trashësia [mm]:
143,5
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
CZ, SK

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Produkti shum kualitet, dritat led jane te shkelqyera =)
Ja vlen, kualiteti super.
Ja vlen per maraklit.
-Produkti eshte shum i mire, plastike e forte dhe pamje te bukur.

-Tastet jane mekanike, nuk jane te rreshqitshme dhe kane zhurme si te gjitha tastaturat tjera mekanike.
-Ndriqimi eshte i shkelqyeshem. Ka 6 lloje te ndriqimit te cilat caktohen nepermes tasteve.

-Ka software-in e vet me te cilin mund ti konfiguroni buttonat per shortcuts (f1,f2,f3..)

-Cmimi teper i arsyeshem per kete produkt 10/10.

p.s http://us.geniusnet.com/product/scorpion-k10
ne kete link mundeni me i gjete efektet RGB dhe specifikacionet e keyboardit.


Kualiteti shume i mire. Sic e kemi pritur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268254522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
450,7
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
31310003403
Lansuar:
18. 10. 2017
Lartësia [mm]:
39.5
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrësh
Pesha [g]:
900
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
143,5
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastier Genius GX Gaming Scorpion K10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE