Tastier MSI Vigor GK40, zezë

Kodi i produktit:
229805
EAN:
4719072550721
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
207
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera MSI Vigor GK40 ka një mbështetje praktike për mbajtjen e duarve, e cila mundëson që duart tuaja të mos lodhen për një kohë të gjatë. Butonat karakterizohen nga një përgjigje e shpejtë dhe e saktë. Nga pikëpamja e projektimit, mundësia e ndriçimit të ngjyrave gjithashtu luan një rol të madh. Butoni i diafragmës speciale, shkurtesat e tastierës për funksione multimediale, butona të papërshkueshëm nga uji dhe antighosting, janë vetit dalluese të kësaj tastiere. Kjo tastier posedon gjatësi të kabllit 1.75 m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072550721
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
472
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
Vigor GK40 CZ
Lartësia [mm]:
39
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 056
Prodhuesi:
MSI
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
207
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Tastier MSI Vigor GK40 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE