Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastier ROCCAT Horde AIMO, zezë

Kodi i produktit:
229114
EAN:
4250288125964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera ROCCAT Horde AIMO e krijuar për gaming do të iu mundësoj të kryesoni garat, lojrat aksion dhe të tjera. Përveç përformancës së lartë kjo tastierë ofron edhe dizajn kompakt me gjashtë zona të ndriquara me drita LED të llojit 12 RGB.

Tastiera posedon USB, anti-ghosting, macro, kabllo 1.8 m, memorie 512 kB, frekuencë 1000 Hz, ka ngjyrë të zezë, dhe peshë 1100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288125964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ROC-12-351-BK
Lansuar:
19. 1. 2018
Lloji i tastierës:
Mekanike, hibride
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 511.5
Prodhuesi:
ROCCAT
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A

Bashkangjitja Tastier ROCCAT Horde AIMO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE