Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Ozone Alliance, e zezë, CZ

Kodi i produktit:
231326
EAN:
8436532174568
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
CZ
Prodhuesi:
Ozone

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera Ozone Alliance është krijuar posaçërisht për gamera pasionant që kanë kërkesa specifike që ju jep avantazhin e duhur në betejat e tyre. Tastiera është pajisur me butona mekanik hibrid që kanë optimizuar precizitetin dhe shpejtësinë e reagimit dhe në të njëjtën kohë të keni prekje të këndshme. Pos kësaj, tastiera mban 9 drita RGB, është e pajisur me teknologjinë anti-ghosting që mundëson prekjen e disa butonave në të njëjtën kohë dhe lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në kabllon me gjatësi 1.8 metra. Tastiera vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532174568
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
444
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
OZALLIANCECZ
Lansuar:
2. 3. 2018
Lartësia [mm]:
26
Lloji i tastierës:
Mekanike, hibride
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1150
Prodhuesi:
Ozone
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
134

Bashkangjitja Tastierë Ozone Alliance edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE