Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Steelseries Apex 7 TKL (Red Switch) - US

Kodi i produktit:
614140steel
Enter:
Horizontal
Ngjyrë e pasme:
RGB
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
N-key
Renditjashfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 
Ju kurseni : 19.00   (11%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo tastierë ofron një varg veçorish të avancuara për të gjithë dashamirët e lojërave. Përbëhet nga alumini dhe ka taste me ndriçim RGB dhe me jetëgjatësi rreth 50 milion klikime. Tastet janë të programueshme. Ka poashtu ekran OLED dhe port USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Enter:
Horizontal
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Kodi:
64646
Lansuar:
15. 6. 2019
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike, SteelSeries QX2 Red
Lojë:
Mbështetje për kyçe:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pa taste numerike:
Pesha g:
770
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE